Hétfőig lehet jelentkezni plébániánk napközis táborára, amely június 22-26, hétfő-péntek között lesz. Az idén az imádság lesz a téma, egy hetes ima-kalandra várjuk a gyerekeket! A jelentkezési lapok a hátsó asztalról elvihetők. A napközire örömmel fogadunk kekszeket, lekvárokat, szörpöket, házi süteményeket és egyéb finomságokat a gyermekek...

Jövő vasárnap, június 7-én, Úrnapja alkalmából a 9 órai szentmise után körmenetet rendezünk a templom udvarán. Kérjük híveinket, hogy gyűjtsenek virágszirmokat, a gyerekeket pedig várjuk virághintésre, akik a mise előtt pár perccel próbálnak az udvaron. Buzdítunk mindenkit, hogy vegyen részt ezen a szép ünnepi alkalmon!

Örömmel értesítjük a kedves híveket, hogy május 21-től négy domonkos-rendi jelöltünk: Bodó Botond, Schäffer László, Karácsonyi Ronald Gábriel, Tóth Péter rendházunkban tölt néhány hónapot. Fogadjuk őket szeretettel!

Böjte Csaba atya kászonimpéri gyermekotthonának gyűjtést szervezünk május 15-ig. Ez alkalommal mosó- és mosogatószereket, tisztítószereket, higiéniai termékeket, konzerveket és pénzadományt gyűjtünk. A felajánlásokat a sekrestyében és az irodában lehet leadni.

© 2020 A debreceni Szent László Domonkos Plébánia ideiglenes weboldala. Minden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti Sütik
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el